ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
Вернуться на главную страницу сайта клиники
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина  
Демо лечение
 
Попробовать бесплатно
 
Меню заболеваний
 
Болезни кожи Болезни ЖКТ Болезни глаз ЛОР-болезни Заболевания вен Болезни щитовидки Трофические болезни Хирургические болезни Урологические болезни Болезни обмена веществ Наркологические болезни Неврологические болезни Ортопедические болезни Гинекологические болезни Болезни ц.нервной системы Сердечно-сосудистые забол. Болезни дыхательных путей Сексуальные расстройства Системные заболевания Инфекционные болезни Паразитарные болезни Расстройства психики Половые инфекции Косметология Иммунология
 
Общая информация
 
Физиотерапия Диагностика болезней Радиоволновое лечение Пунктурная лазеротерапия Лазерное облучение крови Контрактные заболевания Бесконтрактные заболевания Газеты о нас Телевидение о нас Научные работы Статьи
 
Україна проти свавілля чиновників

Лікар майбутнього. Врач будущего

Газета "Український шлях", №11 (302), 15-21.03.01 г

ЛІКАР МАЙБУТНЬОГО


З цим доктором я познайомилася дуже дивно. Чекаючи на прийом під його кабінетом, а він у той час приймав хвору з Італії, я чула лише його розмову. А пацієнтка практично мовчала. Навіть подумала - може то він сам зі собою розмовляє. Але, прочинивши двері, побачила трьох осіб, а лікар сказав почекати кілька хвилин. А ці хвилини тривали дуже довго. Нарешті двері відчиняються і кремезний, не високого зросту мужчина запросив мене до свого кабінету. Ним і був мій співрозмовник, доктор Володимир ВАСИЛЕВИЧ.

- Таких клінік і лікарів і з такою практикою, як у Вас, є багато. Чим ви відрізняєтеся від них?
- Мою практику від інших відрізняє те, що я єдиний лікар в Україні, який дає фінансову гарантію на результати лікування. А полягає вона в тому, що між мною і хворим укладається договір-контракт юридичної сили. В ньому ми обумовлюємо права хворого про те, що він отримає те, за чим до нас звернувся, тобто позитивний результат лікування. З нашого боку ми також обумовлюємо й свої права, а саме: коли хворий не буде приходити в клініку, неправильно вживатиме ліки, видані йому для вживання вдома, не робитиме належних процедур - таким чином ми, згідно з укладеним контрактом, зможемо його виписати, а точніше - припинити лікування без повернення затрачених коштів. Якщо ж хворий виконуватиме обумовлені процедури-вимоги, а результату не буде, то йому негайно повернуть усі витрачені кошти. Такий договір-контракт складається у двох примірниках - один видається хворому на руки, інший прикріплюється до його картки.
- А звідки Ви можете знати, чи дійсно пацієнт Вас не обдурює щодо результативності лікування. Маю на увазі негативний ефект.
- Звідки буду знати? Скажу на прикладі вен або трофічних виразок на ногах. І я, і хворий бачимо, як вони вилізли наверх чи якою є трофічна виразка Ми заміряємо загальну довжину вени, скільки їх є, а виразку вимірюємо за її загальною площею. І якщо після лікування все залишилося без змін, то звичайно кошти терміново буде повернено. Це зовнішні. Внутрішні також перевіряємо,, але до цього є інший підхід. Результат мусимо визначити згідно з аналізами. Хворому пропонуємо зробити певний вид аналізів з високою інформативністю, а це аналіз крові з пальця чи вени, вимірювання тиску, рентгенографія, загальний аналіз сечі, підрахунок частоти пульсу, цитологія та мікроскопія мазків, тощо, і таким чином визначаємо результат до і після лікування.
- Нині, щоби добитися таких позитивних методів лікування, треба багато працювати як науково, так і застосовувати дані науки на практиці. Чи можете Ви похвалитися своїми особистими науковими відкриттями, працями?
- На теперішній час я особисто маю чотири наукові праці. А про одне з нововведень, якого ніде немає у світі, я вже сказав - це медичний контракт. Довго працював над такими хворобами, які дотепер вважалися невиліковними. А це хвороби вен, трофічні виразки, які довго не заживають, тромбофлебіти, рожі, ожиріння з моделюванням об'ємів частин тіла, артрити, неврити, радикуліт, остеохондроз, астма, гіпертонія, мігрень, серцеві, шлункові та гінекологічні хвороби. Також є і лінія косметики, яка дозволяє вирішити проблеми вугрів, папіломів, кондиломів, бородавок, лишаїв і алкоголізму. Найважливіші з цих робіт - чотири. Це варикоз із трофічними виразками і тромбофлебітом, ожиріння, алкоголізм і косметична лінія. Якщо розглянути конкретно ожиріння, то це у прямому розумінні - казка! Вага, якої позбувається пацієнт за дуже короткий термін, не тільки не набирається, але й немає розтяжок, дряблості шкіри. Разом з тим ще і шкіра лікується, набуває пружності, відбілюється і навіть зникають набуті до того зморшки та пігментність. Моя методологія враховує і те, що переважна більшість людей з ожирінням страждає через те, що жир накопичується у певних місцях порційно, приміром, на бедрах, де тіло набуває виродливої форми. Це створює некомфортність, закомплексованість, а через те потерпає і психіка, з'являються синдроми нервових хвороб та інше. І тому ми ввели у свою практику моделювання об'єму частин тіла. Що це значить? Кожна хвора, яка проходить у нас курс схуднення, отримує програму моделювання, тобто коли вона натирається ліками, які ми самі виготовляємо, то певні частини тіла піддаються максимальній утилізації жирів. Після такого лікування навіть позбавляються целоліту. Одним із ефектів нашого лікування є те, що вага не повертається. Ми впровадили стабілізаційну програму, мета якої - забезпечити фіксацію тої форми тіла, яку набула та чи інша хвора. Цю програму схуднення можна розглянути поетапно: по-перше, це перекодування бджолами або голками із неправильного обміну речовин у правильний; по-друге, лікування хвороб, які викликають ожиріння; по-третє, це лікування хвороб, які виникли під час ожиріння. А це страшні хвороби: печінки - гепатоз, ожиріння серця, нирок, первинне і вторинне непліддя, порушення солевого обміну і т.д.
Наступна ланка - захист організму від можливої шкідливості. Як я вже сказав, у медицині існують певні канони, що худнути за місяць не можна більше, як на 1,5-2,8 кілограма. Надмірна вага схуднення є невиправною шкодою для шкіри і внутрішніх органів. Та інші фірми, що некомпетентні у цьому питанні, займаються цим і калічать людей. Цього робити не можна, бо кожний скинутий зайвий кілограм понад норму викличе в організмі стійкий незворотній патологічний процес від ендокринної, нервової та гуморальних систем до порушення в органах і системах, від функції до органіки. Тому ми і цю проблему вирішили. У нас "скидають" вагу миттєво, але такої шкоди
не спостерігається завдяки введеним нами ліків на травах.ефірних олійках і бджолопродуктах, які служать ефективним захистом як ззовні, так і зсередини. Тому не буде таких неприємних речей, як розтяжки, дряблість та звислість шкіри. Після того, як людина втратила ту вагу, яку вказала у контракті, ми їй ще даємо ліки, які фіксують нову форму тіла, щоби втрачена вага не поверталася. Що ж до кодування, то таємниця у рефлексо-терапії.
- Крім цієї, маєте ще якісь праці, відкриття?
- Друге моє наукове відкриття, яке привернуло увагу в багатьох країнах світу, це лікування патології вен. У чому воно полягає? Люди, які до нас звертаються, з першого дня відбувають лікування із "заховування" видимих вен. Ми застосовуємо бджоли, які частково ставимо на вени, а частково на спеціальні китайські
точки, які відповідають за стан високого тонусу м'язевої оболонки вени. Після цього вени неймовірно "ховаються", і це спостерігається із перших процедур. Таке лікування протікає за два етапи: перший - коли наші хворі відвідують клініку; другий - коли один раз в 12-16 місяців отримують превентивне (профілактичне) лікування до повного видужання, яке триває не 4 тижні, а лише 3-5 днів.
- Що найбільше застосовуєте у лікуванні - якісь особливі медичні препарати, трави чи що?
- У практиці використовуємо багатогранний, комплексний підхід, в чому і полягає таємниця успіху. Багатогранний комплекс, у який ми включаємо фітотерапію (лікування травами), рефлек-сотерапію, тобто акупунктуру (китайські методи від голок до нашого авторського відкриття, коли на біологічно активні точки ставляться спеціально стимульовані бджоли), аромотерапію - лікування

медичними ефірними олійками, які ми одержуємо з наших українських заводів, зокрема зі Судака, що в Криму. Одночасно використовуємо й продукти бджільництва, до яких входять гідролізований прополіс та маточне молочко. Деколи застосовуємо гідролізат бджолиного пилку, перги та мед. Апітерапія (бджілкотерапія)- це основа нашого лікування. Тобто, коли бджола діє не тільки під дією "заведеної" китайської точки, а через сумарну дію складових фракцій бджолиної отрути.
- Ви лікуєте бджолами. Напевно маєте велику пасіку, бо на теперішніи час, на жаль, хворих не так вже й мало.
- На жаль, з цим питанням важче. Чимало бджіл я закуповую в бджолярів, які працюють на нас і спеціально виводять племінні матки, які і виводять спеціальний сорт бджіл. Вони особливі тим, що у міських умовах не рояться, а токсичність їх зводиться до мінімуму. А відтак, коли проходять другий наш етап обробки стимуляторами, тому й результати лікування стають справді казковими за рахунок надзвичайно набутої бджолиної ефективності. Токсичності й алергенності не спостерігається або вони коливаються близько нуля.
- А як лікуватися хворим-алергетикам?
- Я вже сказав, що наші бджоли проходять спеціальну обробку й відгодовування, тобто вони харчуються високобіологічними трав'яними компонентами, що і контролюють синтез залоз бджіл якісно і кількісно нової отрути. Алергенні та токсичні фрагменти, які спостерігаються в диких бджіл, у нас знижуються майже до нуля. І тому цього не може бути, щоби бджола була алергенною чи токсичною. Особливо тоді, коли врахувати той факт, що організм під час лікування перебуває під подвійним контролем (трави, ефірні олії) і захистом від можливої алегрічної реакції. А доказом цього є те, що в нашій клініці лікуємо тих хворих, яких не можуть лікувати навіть в європейських клініках, де дуже широко використовують "дику" бджілкотерапію.
- Кожна людина індивідум. І не кожному хворому підходить однаковий метод лікування. Скажімо, бджоли одному дають позитивний результат, а іншому лише подразнення...
- Ні! Такого не може бути. Коли хворий приходить у клініку, ми збираємо в нього анамнез, достеменно обстежуємо згідно із загальнолікарськими прийомами. І виявляємо, що певні речі в нього до лікування були, а під час лікування - ні. Це є також доказом того, що цього не може бути, тобто у хворого боліла голова, потемніння в очах, нестабільні перепади тиску, печія, була сильна відрижка, висипка - то після лікування хворий власноручно пише - є це в нього чи немає. Досі не було жодного такого випадку, щоб у хворого ускладнилося захворювання або появилися такі симптоми, яких у нього до цього не було. Хіба це не може бути гарантом того, що наше лікування є майже ідеальним, тобто підходить всім. Наприклад, при розпаді бджолиної отрути, за умови, що печінка була хворою, процес детоксикації в неї сповільнений, а отрута дикої бджоли, переобтяжує її і це мало би викликати алергію чи інтоксикацію, чи запалення і навіть отруєння, якщо не алергію, то в нашому випадку цього немає. Чому? Тому що для вирішення цієї проблеми ми ввели інші напрямки лікувальної терапії, котрі мали б вирішити ці проблеми. В даному випадку йдеться про трави. Ми даємо гепатопротектори. Вони мають захищати печінку від шкідливої дії метаболітів, які утворюються при розпаді бджолиної отрути чи навіть при з'їданні забрудненої їжі або питті "отруйної" води.
- Чи можуть у вашій клініці лікуватися хворі на цукровий діабет?
- На жаль, на сьогодні хворі-діабетники, як і хворі зі злоякісними пухлинами, вагітні жінки (до 12 тижнів), психічно хворі згідно із постановою Міністерства охорони здоров'я України є протипоказом до лікування. Також не рекомендується лікувати хворих із гострими інфекційними процесами (гепатити, сальмонельоз) та з органічними враженнями центральної нервової системи, кори наднирників - відома нам хвороба Адісона.
- Ви лікуєте і дітей, чи є обмеження віку хворих?
- На жаль, на сьогодні це запишається проблемою, я би сказав навіть європейської апітерапії, де існують цілі інститути апімондії, і це питання не вирішене до кінця. Адже нульова фракція бджоли дотепер залишається невивченою і тому немає єдиної думки. Щодо наших стимульованих бджіл, то накопичено певний досвід. Наша межа лікувального віку дитини - із п'яти років. Досвід показав, що ми добивалися великих успіхів, особливо при таких тяжких захворюваннях, як астма, бронхіт з астматичним компонентом. Деколи батьки обирають дезкомфортне лікування через те, що бракує ліків, а дитина задихається, тому й шукають альтернативу. Наш досвід показує, зауважу, що під суворим спостереженням за дитиною не тільки ззовні, а й згідно з аналізами -результати вражаючі!
- Скільки часу триває таке лікування?
- Все залежить від хвороби, від її походження, скільки часу дитина її "носила" і наскільки вона запущена. Але згідно з розробками інструкційних рекомендацій і вказівок МОЗ України і закордонних розробок (інститут Апімондії), лікування триває 4-6, а деколи й до 10 тижнів.
- Чи можуть сподіватися на ефективність лікування у вашій клініці хворі на щитовидну залозу?
- Так. Це, можна сказати, одна з найпростіших хвороб. Як таких, особливих розробок щодо її лікування у нас немає, але ми користуємося вже готовими розробками європейської апімондії. Ставимо чотири бджоли навхрест на щитовидку і на поперек, навіть диких, і вони дадуть результат, а наші - то що там й казати, бо ми використовуємо рефлексотерапію. Особисто ми накопичили неабиякий досвід у цьому лікуванні. До нас зверталися не просто з гіперплазованою щитовидною залозою, а й зі зобом, і результати неймовірні. Навіть після невдалого хірургічного втручання.
- У своїй практиці ви використовуєте трави. Де Ви їх купуєте чи збираєте?
- Ліки використовуємо народні. Нічого не купуємо - ні закордонного, ні навіть вітчизняного. Щороку, починаючи з весни і до пізньої осені ми організовуємо групи людей для збору трав. Трави збираємо відповідно до фазовості Місяця (дні і години місяця), днів і годин планет, а також готуємо ліки з цих трав за цими ж даними. Ідемо в Карпати в екологічно чисті місця. Збираємо їх відповідно до давніх звичаїв, з них виготовляємо ліки на основі цих знань і родинних таємниць, які передаються з роду в рід. Важливо знати, що ці трави готуємо на "живій" воді, яку обробляють спеціальними фільтрами, омагнічують спеціальними магнітами для того, щоби стерти її шкідливу пам'ять. І аж тоді проходить процес мінералізації - так званого оживлення. Таким чином, сила трави набуває чудодійної.
- У вас лікуються не тільки наші хворі, але із-за кордону?
- У нашій клініці лікуються хворі з Франції, Канади, Америки, Німеччини, Італії. Результати швидкі й позитивні. Вони настільки задоволені, що навіть пропонують свої капіталовкладення для розширення, я би сказав, так званого медичного бізнесу.
- Ви лікуєте практично всіх, без вибору. На даний час лікування дороге. А як бути із малозабезпеченими, пенсіонерами, самотніми людьми? Чи мають вони у вашій клініці хоча б якісь знижки чи пільги?
- Не кожна клініка може похвалитися тим, що надає пільги для малозабезпечених верств населення. На сьогодні нас вражає те, що кожного дня, як гриби після дощу, ростуть медичні фірми, котрі пропонують свої послуги для певної категорії людей, при цьому забуваючи про клятву Гіпократа. Ми врахували ці речі, і для своїх пацієнтів робимо суттєві знижки - 15-20 % загальної суми. У нас багато лікується пенсіонерів, самотніх осіб, перестарілих, малозабезпечених, і всі вони мають пільги. Отож люб'язно запрошуємо хворих, які напевно втратили віру на своє одужання, до нас у клініку, щоби ви переконалися, що існують такі методи лікування, завдяки яким можна одужати і повернутися до нормальної життєздатності.

Розмову вела
Галина ВИСОЧАНСЬКА


ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина

bigmir)net TOP 100
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
фон фон
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина Copyright © 2003-2005 "Clinic of doctor Vasilevich". Несанкционированное копирование материалов преследуется Законом ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина