ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
Вернуться на главную страницу сайта клиники
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина  
Демо лечение
 
Попробовать бесплатно
 
Меню заболеваний
 
Болезни кожи Болезни ЖКТ Болезни глаз ЛОР-болезни Заболевания вен Болезни щитовидки Трофические болезни Хирургические болезни Урологические болезни Болезни обмена веществ Наркологические болезни Неврологические болезни Ортопедические болезни Гинекологические болезни Болезни ц.нервной системы Сердечно-сосудистые забол. Болезни дыхательных путей Сексуальные расстройства Системные заболевания Инфекционные болезни Паразитарные болезни Расстройства психики Половые инфекции Косметология Иммунология
 
Общая информация
 
Физиотерапия Диагностика болезней Радиоволновое лечение Пунктурная лазеротерапия Лазерное облучение крови Контрактные заболевания Бесконтрактные заболевания Газеты о нас Телевидение о нас Научные работы Статьи
 
Україна проти свавілля чиновників

Часник захищає від атеросклерозу. Пряні трави пришвидшують одужання

Газета "По-українськи", № 137 (661), 01.08.08 г.

Часник захищає від атеросклерозу.

Пряні трави пришвидшують одужання


Володимир Василевич (головний лікар клініки доктора Василевича), радить пацієнтам, паралельно основному лікуванню своїх хворіб, ще й вживати пряні трави.
- Тетяна, 34 роки, приїхала з Кривого Рогу. У неї діагностували багатовузловий зоб. Через отруєння токсинами стрибав тиск, діймала задишка, підвищувалась пітливість. Пухлина випирала над поверхнею шкіри шиї до 4 сантиметрів. Тетяні було важко ковтати, їла виключно рідкі страви.
- Та все ж, жінка виписалася на тиждень раніше, - каже Володимир Василевич.
- Через пухлину вона головою не могла повернути. Це найважчий випадок у моїй практиці. Завдяки натуральним пряним травам людина одужує швидше. Крім ліків, даній жінці ми приписали запашні трави: фенхель, тмин, кріп, лавр і гвоздику. Це допомогло зняти токсикацію, нормалізувати обмін речовин, роботу шлунка й заспокоїти нервову систему. За три тижні пацієнтці полегшало, вона доліковується удома, - каже лікар.
- Киянка Зоя, 54 роки. До клініки Василевича порадили звернутися в Солом'янській райлікарні, де вона безнадійно лікувалась. Тамтешні ескулапи навіть не змогли встановити правильний діагноз, та все ж якось там її лікували.
- Жінка скаржилася на втому, тіло в неї трусилося, а ліва сторона оніміла. У легенях були хрипи, стрибав тиск, мерзли пальці рук і ніг. Була постійна сухість у роті. Вона весь час мочила губи, тримала пляшку води, - розповідає лікар. Це й наштовхнуло його на думку, що в жінки цукровий діабет. Згодом припушення підтвердили аналізи. Магнітно - резонансна томографія хребта показала грижі, через які оніміла ліва половина тіла. Зої Іванівні приписали краплі, таблетки, ін'єкції, бджолині вжалення і запашні трави: аніс, базилік, гвоздику, кріп, фенхель, кмин і коріандр. Вона пила відвар на їх основі. Також внутрішньо приймала відвар порожніх стручків квасолі для зменшення рівня цукру у крові.
- У лікувальному комплексі вказані трави покращили роботу шлунково-кишкової, сечової та нервової системи, - продовжує розказувати Володимир Василевич.
- За чотири дні в пацієнтки перестали труситися руки, а за дев'ять - повернулася рухливість та чутливість лівої частини тіла.
- Лікар радить тримати на кухні горщики з анісом і базиліком. Перший гарно впливає на дихальну, травну і сечову системи, другий - на імунітет, покращує травлення та потенцію у чоловіків.

За чотири дні в пацієнтки перестали труситися руки...
 Для гастриту  із підвищеною  кислотністю  підійдуть  фенхель,  кмин, кріп,  аніс та  м'ята.
Вони огортають шлунок своєрідною захисною плівкою, оберігаючи її від небажаного переподразнення - пояснює Володимир Василевич.
- При гастриті з пониженою кислотністю навпаки, потрібно стимулювати травлення. Для цього підійдуть часник, полин, коріандр, лавр, гвоздика й базилік. Якщо кислотність надто понижена - додайте ще й чорний і червоний перець. Перці лікар радить додавати в салати з майонезом, до пельменів і в супи. Останній допоможе перетравити жирну їжу.
- Часник понижує тиск і захищає від атеросклерозу. Людям із хворобами шлунку, що супроводжуються підвищенням кислотної та секреторної функції, а також виразками, його вживати не варто, - зауважує доктор Василевич.
- Підвищений артеріальний тиск треба лікувати залежно від того, чи є в людини виразкова хвороба шлунку та 12-ти палої кишки. Як для надання першої швидкої долікарської і медсестринської медичної допомоги в побуті можна використати шавлію, кмин, кріп, фенхель, аніс та хвощ польовий. Також можна застосовувати аптечний заспокійливий збір номер два. Таким пацієнтам потрібно обов'язково перевірити нирки, наднирники та легені. Не завжди артеріальний тиск може стрибати через хворе серце.
- Напередодні періоду консервації овочей, ягід та фруктів, фітотерапевт Євген Товстуха окрім звичних трав і приправ радить додавати в маринади материнку, оман високий, перстач прямостоячий, стебла гісопу лікарського, траву чаполочі запашної. Із ними консервація зберігатиметься довше, а вітаміни в овочах надовго збережуться з максимально високим вмістом.

Коріандр лікує ревматизм

Для лікування найчастіше використовують настої чи ефірні олії з пряних трав. - Анісові інгаляції допомагають при легеневих хворобах, а відвар - при недугах матки. Його також дають породіллям для збільшення молока.
- Базилік стимулює травлення.
Настій із нього сечогінний.
- Гвоздику прописують при погіршеннях памяті та проносах.
- Коріандр помічний при депресії, хворобах травлення, як жовчогінний засіб та при ревматизмі.
- Відвар із насіння кропу знімає спазми кишківника.
- Лавровий лист - покращує травлення й апетит, нормалізує обмін речовин.
- Сік фенхеля п'ють при недокрів'ї.
- Часник ефективний при лікуванні й профілактиці гіпертонії, атеросклерозу, тромбофлебіту.

Настоянки роблять на винах

У Криму пряні трави настоюють і варять на винах.
- При безсонні й поганому самопочутті 50 г. насіння кропу заливають 0,5 л. червоного вина. Варять у щільно закритому посуді 15-20 хв. Готову рідину відціджують. П'ють по 50 г. перед сном.
- При пониженій сексуальній функції у чоловіків 100 г. плодів фенхеля та листків селери заливають літром сухого білого вина. Не збовтуючи, настоюють тиждень. Проціджену настоянку п'ють після їжі по 150 г.

Грейпфрутовий сік не сумісний з ліками

- Сік грейпфрута, в поєднанні з деякими лікарськими препаратами, може зашкодити здоров'ю.
Дослідження спеціалістів американської клініки "Майо" довели, що грейфрутовий сік блокує фермент, який виробляє печінка. Тому орган не правильно розщеплює ліки. Їхню дію на організм передбачити важко.
- Ідеться насамперед про препарати, які знижують тиск. Їх уживають люди з ішемічною хворобою серця.
Грейпфрутовий сік може "відмінити" дію таких ліків або ж навпаки - збільшити їх концентрацію в організмі. Через передозування, самопочуття людини погіршиться. Окрім того, грейпфрутовий сік несумісний із протизаплідними препаратами. Якщо запивати пігулки соком, вони не подіють.
- Загалом, лікарі вважають грейпфрутовий сік одним із найкорисніших.

Олександра Суботіна

ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина

bigmir)net TOP 100
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
фон фон
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина Copyright © 2003-2005 "Clinic of doctor Vasilevich". Несанкционированное копирование материалов преследуется Законом ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина
ожирение, похудение, псориаз, акне, артрит, артроз, демодекоз, варикоз, гипертония, седина